o mnie


Jestem kobietą, która Tworzy dla kobiet. Pomagam kobietom zorganizować ich kobiecą przestrzeń.

Torba jest atrybutem kobiecości. Trzymamy w niej część naszego życia. Klucze do domu, kosmetyczkę z pomadką, książkę, zabawki dziecka, komputer do pracy, telefon, żeby komunikować się ze Światem, drobne, żeby móc w każdej chwili kupić sobie kawę.

Moja przygoda z torbami rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy moje dzieci były małe, a ja szukałam swojego miejsca w życiu.
Torby przyszły do mnie niespodziewanie. Pierwszą torbę uszyłam z materiałów, które gdzieś tam były. Trochę resztek, trochę łatek, trochę chęci. Spodobała się koleżanką... potem uszyłam kolejna i kolejną. Pierwsze zarobione pieniądze zaczęłam inwestować w materiały. Krok po kroku zaczęłam rozwijać swoją pracownię, która do tej pory jest moją pasją.

BandA powstała od połączenia moich inicjałów z angielskim słówkiem AND. Nazwę podsunęła moja siostra. I tak powstała BANDA, czyli gang który tworzę z moja rodzina.
Potem dodałam BAG, aby było bardziej globalnie i móc sprzedawać swoja twórczość również w świecie.

Nieustannie odkrywałam nowe sposoby jak uszyć uchwyty lub kieszenie, stale szukając zaufanych dostawców zamków, okuć oraz tkanin. Szukając perfekcyjnego modelu torby, rozwijając jej wygląd i technologię wykonania, dotarłam do momentu, gdzie jestem teraz.
Podczas szycia torby dbam o dobrą atmosferę w mojej pracowni. Jestem w dobrym nastroju podczas pracy, ponieważ wierzę, że w ten sposób przekazuję część mojego serca rzeczom, które tworzę. Pomimo, że materiały pochodzą z fabryki, wszystkie są skrupulatnie prasowane, cięte, zszywane i pakowane.
Każdy produkt pochodzi z mojej osobistej inspiracji. Uwielbiam bawić się kolorami i tkaninami. Dzięki temu podążam zarówno za moją kobiecością, jak i wrażliwością na kobiece potrzeby. 
Wszystkie torby są zrobione ręcznie, na zamówienie, specjalnie dla Ciebie. Bardzo uważnie słucham, co masz do powiedzenia. To dzięki Tobie tworzę coś, czego potrzebujesz. Małe torebki - listonoszki, które są idealne na spacery po mieście. Duże i bardzo duże torby worki, w różnych kolorach, które są idealne dla mam. Również małe, kolorowe kopertówki, kiedy potrzebujesz wyjść na imprezę.
Stawiam na wyjątkowość aby być niecodzienną, na jakość aby móc nosić wszystko i wszędzie, na komfort żeby znaleźć wszystko i się nie pogubić...
Kobiety... wszystkie jesteśmy wspaniałe, piękne i... wielozadaniowe.

Wierzę, że będziesz nosiła torbę stworzoną przeze mnie z przyjemnością.
Tworzenie toreb to mój sposób na wyrażanie siebie, swojej kobiecości.
BANDABAG to czucie i ekscytacja! BANDABAG to potrzeba kreacji!

POZDRAWIAM
Anna Brzozowska
kreatorka BandaBag

 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną:
mailowo: banda@bandabag.com 
lub telefonicznie: 535 945 665  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl