o mnie

Jestem kobietą, która Tworzy dla kobiet...
Torba jest atrybutem kobiecości. Trzymamy w niej część naszego życia. Klucze do domu, kosmetyczkę z pomadką, książkę, zabawki dziecka, komputer do pracy, telefon, żeby komunikować się ze Światem, drobne, żeby móc w każdej chwili kupić sobie kawę.
Szyjąc torby, pomagam kobietom zorganizować ich kobiecą przestrzeń.

Moja przygoda z torbami rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy moje dzieci były małe, a ja szukałam swojego miejsca w życiu.
Torby przyszły do mnie niespodziewanie. Pierwszą torbę uszyłam z materiałów, które gdzieś tam były. Trochę resztek, trochę łatek, trochę chęci. Spodobała się koleżankom... potem uszyłam kolejną i następną.
Pierwsze zarobione pieniądze zaczęłam inwestować w materiały. Krok po kroku zaczęłam rozwijać swoją pracownię, która do tej pory jest moją pasją.
Nieustannie odkrywam nowe sposoby jak uszyć uchwyty lub kieszenie, stale szukam zaufanych dostawców zamków, okuć oraz materiałów. Ciągle poszukuję i zmieniam.
Podczas szycia torby dbam o dobrą atmosferę w mojej pracowni. Jestem w dobrym nastroju podczas tworzenia ponieważ wierzę, że w ten sposób przekazuję część mojego mojej pozytywnej energii torebką, które przecież ktoś będzie uzytkował. Mimo, iż materiały pochodzą z fabryk, wszystkie są skrupulatnie prasowane, cięte, i zszywane, aby powstała idealna torebka.
Każdy produkt pochodzi z mojej osobistej inspiracji. Uwielbiam bawić się kolorem i strukturą. Dzięki temu podążam zarówno za moją kobiecością jak i wrażliwością.
Stawiam na wyjątkowość aby być niecodzienną, na jakość aby móc nosić wszystko i wszędzie, na komfort żeby znaleźć to co potrzebne i się nie pogubić...
My Kobiety wszystkie jesteśmy wspaniałe, piękne i... wielozadaniowe! Dlatego potrzebujemy torebki IDEALNEJ!

Wierzę, że będziesz nosiła torbę stworzoną przeze mnie z przyjemnością.

POZDRAWIAM
Anna Brzozowska
kreatorka BandaBag

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną:
mailowo: banda@bandabag.com
lub telefonicznie: 535 945 665 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl