Kategorie blog

DUAL w wielkim mieście...

16.jpg

Kilka dni przed wylotem wpadałam na pomysł uszycia dla siebie  torby z serii DUAL. Pomyślicie: "też mi coś, przecież szyje torby codziennie". Ale jak przysłowie mówi "szewc bez butów chodzi", to i dla siebie samej nie mam czasu (albo już zapału), żeby uszyć torbę dedykowaną właśnie dla siebie samej.
Wybrałam zestaw szmaragd + róż. Szmaragd idealnie pasował do kurtki przeciwdeszczowej (ponoć w Lizbonie w styczniu pada ), butów oraz mojego kocyko-szala (zobaczycie na zdjęciach). W każdym razie kocyko-szal to cudowna sprawa. Duży i ciepły. Kiedy rano wychodziliśmy, a wierzcie mi, że godzina 8 jest najlepszą o tej porze do zwiedzania Lizbony, było po prostu zimno. Potem służył jako kocyk, zarówno przy wylegiwaniu się na trawce, jaki i opatuleniu w samolocie.

Wracając do torby. Po przylocie okazało się, że kolorystycznie bardzo pasuję do tego miasta.  80% drzwi wejściowych w Lizbonie jest w kolorze szmaragdowym, który ostatnio uwielbiam. 
Mało tego, to ku mojej radości, całą ulicę pomalowali na różowo! A róż? Ech, co tu dużo mówić,  nie mogę się obyć bez tego koloru.

Dlaczego DUAL?!
Po pierwsze jest lekki. Nie daje dodatkowych gram bagażu podręcznego.
Po drugie wodoodporny. Gdyby jednak w Lizbonie padało, to byłam przygotowana, aby słynne babeczki z Bele nie namokły.
Po trzecie pakowna. Zmieściła wino, ser i sardynki... no dobra i moje koce, kurtki, swetry, czapki... 
Po czwarte... po czwarte, to mogę ją po prostu po podróży wrzucić do pralki i wyprać :D (trochę obrudziłam od kremu z babeczki).
A po piąte... ma kieszonkę, do której ( o ile o tym pamiętałam) włożyłam sobie bilet na słynne lizbońskie tramwaje.

DUAL jest już dostępny w sprzedaży: https://www.bandabag.pl/kolekcja/wodoodporna-torba-na-zakupy/szmaragdowa-torba-na-zakupy
Jest  to model, który ma szeroka game kolorystyczną. Jeżeli chcesz dopasować torbę do swoich potrzeb kolorystycznych... Zapraszam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl